Únor 2012

x)

15. února 2012 v 21:05 | RocK-pUNk-meTaL... ;) |  Blbostičky
DÍVKY SI MUSÍ UVĚDOMIT... (Chcela by som spoznať toho človeka čo to písal :)))) ...


že je nám jedno, když mluvíte s ostatními kluky. Také je nám jedno, pokud se přátelíte s ostatními kluky. Ale když sedíte vedle nás, a nějaký náhodný chlápek vejde do místnosti a vy vyskočite a popadnete ho, aniž by ste nás představily, jo, to nás naštve. Nepomáhá ani když budete sedět a mluvit s ním deset minut a nebrat na vědomí skutečnost že jsme pořád tam.

Je nám jedno, pokud ti někdo volá > NEBO PÍŠE< ale ve 2 ráno nás to opravdu "trochu" znepokojí. Nic není tak důležité ve 2 hod. Aby to nepočkalo do rána.

Také, když vám říkáme, že jste hezké / krásné / nádherné / roztomilé / úžasné, tak to myslíme zatraceně vážně. Neříkejte nám, že se mýlíme. Jinak to přestaneme říkat úplně. Nejvíc sexy věc, na dívce, je sebedůvěra. Jo, můžete mě citovat.

Nezlobte se, když vám otevřeme dveře. Využijte náladu v jaké jsme. Nechte nás platit za vás! Neciťte se kvůli tomu "zle". Děláme to rádi. A očekává se to. Úsmějte se a řekněte: "Děkuji."

Polibte nás, když se nikdo nedívá. Pokud nás políbíte, když víte, že se někdo dívá, budeme ohromeni ještě více.

Nemusíte se pro nás speciálně oblékat. Pokud s námi půjdete ven, nemusíte mít pocit, že je třeba obléknout nejkratší sukni kterou máte, nebo na sebe dát všechny druhy make-upu které vlastníte. Máme vás rádi pro to kdo jste a ne jaké jste. Upřímně si myslím, že dívka vypadá hezčí, když má na sobě věci na spaní. Nebo moje tričko a boxerky.

Taky neberte vážně vše, co říkáme (s vyjímkou tohoto příspěvku). Sarkasmus je krásná věc. Najděte tu krásu v něm. Nerozzlobte se snadno.

Přestaňte používat časopisy / media jako vaši bibli. Nemluvte o tom, jak sexy je Chris Brown, Brad Pitt nebo Jesse McCartney alespoň ne před námi. Je to nudné, a nás to nezajímá. Máte na to své kamarádky.

Holky, a tohle zdůrazňuji: Pokud se k vám chlap nechová správně, nečekejte až se změní. Kopněte ho do zadnice a najděte si někdo, kdo s vámi bude jednat s respektem. Někdo, kdo bude ctít vaše mravy. Někdo, kdo vás rozesměje i když na tom budete nejhůř. Někdo, kdo se o vás bude starat, i když uděláte chybu. Někdo, kdo vás bude milovat, bez ohledu na to, co jste jim udělaly. Někdo, kdo se zastaví, v tom co dělá, pohlédne do vašich oči a řekne "Miluji tě" a myslí vážně. ♥ :))